+48-510-338-351

+48-510-338-351

MIROSŁAW PASIECZNY

Kilka słów o nas

Biuro detektywistyczne Mirosław Pasieczny świadczy nieprzerwanie profesjonalne usługi i fachowe doradztwo od 2007 roku. Oferta jest skierowana do osób prywatnych oraz przedsiębiorców. Każda sprawa traktowana jest w sposób indywidualny z zachowaniem pełnej poufności.Zdobyte doświadczenie pozwala na wykonanie usługi najwyższej jakości.

Detektyw - realizacja zlecenia

Każde zlecenie rozpoczyna się od wstępnej analizy sytuacji a następnie omówienia sposobu działania. Szczegóły zlecenia są ustalane indywidualnie ze zleceniodawcą, w oparciu o jego potrzeby. Usługi są realizowane w sposób profesjonalny, w spokojnej atmosferze.

Zakres usług

Zdrady, sprawy z zakresu prawa rodzinnego i opiekuńczego, poszukiwanie osób i mienia, sprawdzanie kontrahentów, wspólników, zbieranie informacji o pracownikach, wykrywanie podsłuchów i ukrytych kamer, weryfikacja informacji o zdarzeniach zgłaszanych do firm ubezpieczeniowych, oraz wszystkie inne sprawy, które zleci nam Klient.

Czym się wyróżniamy

Jest to przede wszystkim profesjonalizm i szybkość działania. Dzięki latom doświadczeń dysponujemy dużym doświadczeniem. Jesteśmy w stanie zająć się sprawą w dowolnie wskazanym miejscu.

TOP